Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz Nordik #7761 üzenetére

    Hat, modozatok kozott lehet tobb % elteres kamatban, beteti es kolcson oldalon is. Ja es egy csomo helyen akciozzak a szarabbakat (tavaly Construman konkretan a 0.25%-ost akartak ramsozni OTP-sek, pedig mondtam hogy ha kothetek a 3%-osbol, akkor van 4 szerzodese...)
    Persze a 150Ft havi, az 1% nyitasi (kiveve akcio) es a 30% befizetesre szolo alltam ugyanazok, ezek reszei a lak.tak.pt-ak mukodeserol, aszf-erol szolo torvenynek ill. rendeletnek.
    Amiben kulonbseg lehet, ha erint, hogy van-e athidalo ill. azonnali athidalo (torvenyi lehetoseg van, csak kerdes hogy befogadnak-e ilyet), ha nem nagyon fixek a terveid hanem ez a koztes hozzanyulas is elofordulhat.
    A regi tipusu: 3% netto kamat, 6+1% kolcson. es mar nem kot az otp csak arukapcsolassal, a funda meg minimum 6 evest (amit persze felmondassal fel lehet venni 4 evesen is, csak a 6-ra kell a nyitasit fizetni a szerz.o. magasabb es azutan). Ujak: 1 es 3.9+1 a fundanal, otp-nel a regebbi uj az 1.5 es 4.5+1, a legujabb a 0.25-os ahhoz nem is tudom milyen kolcsont ajanlanak. Aegonrol fogalmam sincs, de nyilvan meg tudod nezni.
    Az hogy a cib-nek partnere az aegon, csak azt jelenti, hogy cib fiokokban kothetsz. Nem annyira cegen beluli, mint az otp, ugyhogy felhasznalasnal tok mindegy lesz, hogy fundabol vagy aegonbol vagy otp-bol torlesztesz.

Új hozzászólás Aktív témák