Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz cocka #32117 üzenetére

    Nekem a belépési korábban jött az appban, szóval lehet iSMS, szóval opciós, hogy ne legyen számlázva, szóval ha SMS, fizetős... a többi idevétele meg már agy-borulásom morcossággal... :P bár persze appba-jutva meg a régi üzik nincsenek ott.

    Amikor már hivatalosan sem volt csatolva nekem app a számlához, így direkt csak az SMS játszott az gyorsan megjött nekem. Lehet kérni kéned olyan beállítást, ami meg sem próbálja az app-ot, még ha nincs is csatolva neked app!

    #32121 Gallmix Nem véletlenül van a hibrid megoldás az elérhetőek közt, és nem véletlenül van kiválasztva sem. A telefonom nem lóg neten 0-24 (sőt havi szinten 2/30 kb), ha bankappolni akarok, akkor igen. Viszont ha csak létezem, és nem vagyok neten, akkor szeretnék értesülni ha valami változás van, XY pénz megjött. Emellett első bejegyzés ebben.
    Mindez már újra app-ba belépés utáni probémakör számcsere ÉS applkilépés után utóbbi üzenetek.
    És légyszi ne tudd jobban, hogy ha belépési kódot kérek, úgy hogy az app belépve, netkapcsolattal fut, és SMS-ben jön meg a belépési kód -nem az app-ban-, ami használok is, akkor az mit is tartalmazott!

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák