Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz cocka #28148 üzenetére

    Hat pedig a penzugyek nagyon nem egyenlo az utalas elintezesevel. Mire hazaerek elfelejtem, kiveve ha felirom a mobilba, amennyi ido alatt kb. el is intezhetnem. Sot, altalaban akkor jarok jobban, ha napkozben, meloidoben veszek kincstarjegyet (reggel me'g nincs ott hogy elhasznaljam, 16 utan mar egy napi kamat ugrott). Miert ne intezhetnem el egy kv-szunetben? Es nem vagyok egyetemista korosztaly, a gyerekeim azok...

  • sifarr

    senior tag

    válasz cocka #28148 üzenetére

    Hú ....! :Y Most aztán megkaptam. Megyek is mindjárt a sarokba kukoricára térdepelni. :O Csak még előtte pár szó.

    Attól még, hogy ez a trend, nem biztos, hogy ez jó is!
    Ezt egy szóval sem írtam! :N A trendeket én csak észlelem és tudomásul veszem, ha úgy sem tehetek semmit. Sokkal nem értek én sem egyet.
    Pl. ragaszkodom a nyomtatott sajtóhoz (nem bulvár), de tudom, hogy el fog tűnni.
    Utálom a hatalmas, tepsi telefonokat. De nekem tetsző méret már csak iPhone van, az meg drága, nem kell. Így szenvedem az egyre nagyobb androidos mobilokat.
    Visszaváltanék butatelefonra is, csak az a navigáció ne lenne ... Arról nem tudok lemondani.

    Amikről te itt irkálsz azok lényegében korlátozó intézkedések. ... Tényleg a bankkártyákat nem akarod kivezettetni?
    A korlátozásokat nem én találom ki és vezettetem be. :N Nem én alakítom a trendeket sem. Ha, majd, valamikor megszűnne a bankkártya, és helyette egy beültetett csippel, ujlenyomattal, retináddal vagy valami hasonló biometrikus dologgal kellene fizetned, ne engem okolj! Semmi közöm se lesz hozzá. Hál' Istennek, azt én biztos meg sem érem. :N

    Na, megyek a sarokba ... ;)

Új hozzászólás Aktív témák