Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oliverda

    félisten

    válasz bigdady #27371 üzenetére

    28? Annyiért még újra is nyitnám, hogy aztán az első adandó alkalommal le is mondjam ismét. ;]

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

  • RR-13

    őstag

    válasz bigdady #27371 üzenetére

    Mivel már nem nagyon tudsz mit írni, ezért most jön a személyeskedés, és a támadás, úgy, hogy másnak válaszolsz olyanra, amit nem is hozott szóba :F

    "mert neki postázni kell egy megszüntetést"
    Ezt írtam, hogy ez miatt kerülhet ki az ajánlási listából a Gárnit?
    Akkor olvasni, vagy értelmezni sem tudsz eléggé. :(((

    A szelfis jóváírás miatt vettem rá magam, hogy nyissak egyáltalán náluk számlát, és tesztből talán így megérte ezidáig, de most már azzal együtt sem. Egyébként a szelfis nyitásért 10 ezret adtak, és így sehogy nem jött ki az általad degradált 28e!
    Megjegyzem, hogy nem probléma nélkül, mert a jóváírással is késtek, és panaszt kellett beadni, vagyis a reakciód ezen része sem jött be...

    [ Szerkesztve ]

  • sifarr

    senior tag

    válasz bigdady #27371 üzenetére

    Leagább annyi jogot adj meg másnak, amit önmagadnak!

    Nem szórakoztam bezártam a cibet és kész.
    Jól tetted.
    Viszont gránitosok megkifogásoltak valamit.
    Te elintézed lényegében azzal: minek morogni, ha nem tetszik, hagyjátok ott.
    Akkor te miért szólsz, morogsz a CIB miatt 1 vagy 2 év után:?
    Ha ők még gránitosok, ugyan hadd adhassanak hangot a kritikájuknak. Vagy ha ők nem, akkor te sem.
    Ha valaki, bármely bank ügyfele valamit megkritizál a bankjával kapcsolatban, hadd tegye. Ettől még akár maradhat is a bank ügyfele, ha neki így is jó. Ha az sms elszámolási, kivonatos probléma ellenére marad, attól még szólhat.
    Ez a topic egymás tájékoztatásáról, a tapasztalatok megosztásáról, esetlegesen tanács adásáról szól. Ebbe bőven belefér bármely bank esetleges kritikája is.

    Mindenkinek lehet magán véleménye de a topikgazda saját véleménye alapján ne akarja már csak úgy kirakni az ajánlott bankok közül mert neki postázni kell egy megszüntetést…
    Persze, mindenkinek lehet véleménye. És topikgazda nincs. A jelenlegi összefoglalót RR-13 készítette. Bár nem topikgazda, ha módosítani akarja, akkor módosítsa - az övé a "copyright". Csinálj egy jobbat, tedd hsz-ben közzé! Majd kivesézzük, szavazunk róla, és ha jobb, az összefoglalót lecseréljük a tiédre. Ha jobb, objektívebb!!!

    (A 28e nyitási bonuszt gondolom azért probléma nélkül felvette)
    Ez pedig nettó személykedés. Ha felvette, megtartja, miközöd hozzá? Ha valaki a bónuszokért nyit és csuk bankról bankra, mi közöd hozzá? Ki vagy te, ki hatalmazott fel, hogy ítélkezz mások fölött? :W

Új hozzászólás Aktív témák