Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz RR-13 #23876 üzenetére

    Arra emlékszem, hogy a cib után nekem is okoztak meglepetéseket. De hogy ennyi probléma lett volna, meg hogy napokig ne válaszoljanak, ilyen talán nem volt.

    Bár mint említettem, én személyesen nyitottam. Most ez lehet furcsának fog tűnni, amit írok, de nekem szokatlanul büdösek voltak a lapok, amiket adtak. Olyan alkoholos, vodkás, hígítós, lakkbenzines nem tudom mi keverék. És ugye ebben az a gáz, hogy jobb azt minél előbb elolvasni, de ha büdös, akkor csak apránként tudod. :D

    Ami még gáz volt: A4-es méret úgy megtrollkodva, ahogy a csövön kifér, szinte nulla margó, betűméret szinte hangya...sznyi. Kb. 20 épkézláb A4-es oldal összetömörítve kb. 12-be.

    Ami viszont kifejezetten idegesít az a számlaegyenleg nyomon követésének hiánya. Ezért IS szeretem jobban a CIB-et, mert ott minden lekönyvelt tranzakció mellé odaírják a (ha jól tudom) tétel levonása, jóváírása utáni számlaegyenlegedet. Így tételre pontosan tudod követni, hogy mennyi volt az aktuális zárolások nélkül az adott könyveléskori pillanatban a számlád egyenlege. Erre miért nem képes minden bank?

    Ehhez képest Gránitéknál még a számlakivonaton is csak a hónap nyitó, hónap záró szerepel. Közte meg adogasd össze és vond ki magadnak. De hónap közben meg számolgasd és irkáld füzetbe mi? Vicc.

    És most néztem jééé erre a tételes lebontásra még a Wise is képes. Egyik oldalon a plusz-mínusz rész, másik oldalon meg hogy mennyi lett a levonás vagy jóváírás után az egyenleged. Ezek szerint nemzetközi, de legalábbis európai igény is van erre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák