Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tkazmer

    addikt

    válasz smog86 #1363 üzenetére

    otpnél nem tudom pontosan hogy megy ez, cibnél van egy "átvezetés" opció. pénzbe ott nem kerül, nem hiszem, hogy az otp kérne érte pénzt.

    úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

  • drsimonzs

    újonc

    válasz smog86 #1363 üzenetére

    Szervusztok!

    Kérdezted, hogy az OTP -nél hogyan tudsz a saját webkártyádra utalni! Egyszerűen, ugyanúgy, mintha bármely más számlára, vagy akár a saját hitelkártyádra utalnál!
    Az, hogy a webkártyád "0" Ft egyenleget mutat, természetes, hiszen azon csak akkor szoktunk pénzt tartani, ha webes vásárlásban vagyunk benne! És akkor is csak annyit célszerű rátenni, amennyi a vételár! Így gyakorlatilag lehetetlen az ellenpartnerednek többet lehívnia, mint amennyiben megegyeztetek!
    A fentiekből következik, hogy a webkártyádnak saját számlaszáma van, akárcsak a hitelkártyádnak! A webkártyánál a 16 jegyű számlaszám 5-6-7-8 -ik karakterei térnek el az alap számlaszámodétól. (a többi karakter megegyezik)
    Az átutalást, (belépés után) az "Egyszeri átutalás", és a "Belföldi forint átutalás" menüpontnál kell indítani. Ha webkártyával rendszeresen fogsz fizetni, akkor érdemes az ürlapot elmenteni, egy célszerű azonosító név megadásával. Így legközelebb azt előhíva, nem kell újra "beböngészni" a saját-, és a webes kártyád 16 -16 számjegyű számlaszámát. Elegendő az éppen aktuális újabb összegre javítani a korábban átutalt összeget. Ilyenkor is érdemes a számlaszám helyességét ellenőrizni, de mivel egyszer ez már működött, elég csak átfutni a biztonság kedvéért!
    Ez az átutalás, ha internetről, saját magad végzed, ingyenes, még akkor is, ha az átutalás idegen bankba történik! Viszont ha bankfiókban, ügyintéző utalja át, fizetned kell!

Új hozzászólás Aktív témák