Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sifarr

    senior tag

    válasz axioma #11870 üzenetére

    Régi vágású ember vagyok. Ha valakivel eszmét cserélek és hozzám szól, akkor válaszolok. Lagalább annyit, hogy most már lezárnám. Utoljára válaszolok, és utána részemről lezárom ezt a fonalat.

    Hibak vs rendelkezesre allas: nagyon nem mindegy.
    Nem azt írtam, hogy vs, hanem felsorolás volt, "és" értelemben.

    Mondj nekem olyan HIBAT (hibas adat, nem teljesult aminek kell vagy teljesult aminek nem kellett volna) korabbi tapasztalataidbol!
    Jó. OTP-s, nejem esete, több évvel ezelőttről. A bankkártyás vásárlások sms-eiben rossz volt az egyenleg (több volt). Banki hiba. Feleségem sosem használta sem az internetbankot, se a mobilappot, azóta sem. Hiba az ügyfélnél. Elhitte az egyenleget, mínuszba ment. Bank büntetett, bankot otthagyta. Ügy lezárva.

    Habot a tortan: pontosabban valami mas, sajat diszitest.
    Nem saját. Mindenki be fogja vezetni. Az alternatív azonosítókat is, a fizetési kérelmet is.

    A dolgozok fele tolerans vagyok addig, amig nem mondja azt hogy ne vele kiabaljak
    Tehát kiabáltál vele. Én nem szoktam. Ha nagyot hibázna, akkor sem. De nem vagyunk egyformák.

    Neked jobb lenne, ha ezeket a bejelenteseket nem csinalom meg, hanem kenyere-kedvere ter el a normalistol a penzintezetek mukodese?
    Pont az lenne a dolga a hatóságoknak, hogy pl. az Áfsz-eket folyamatosan monitorozza és az ügyfelekre hátrányos rendelkezéseket kijavíttassa.
    Ügyféloldalról pedig, ha szerződéskötés előtt nem olvastam el, nem elemeztem ki az ászf-üket, akkor az az én felelősségem is. Feljelentgetni, pereskedni nem szeretek, nem szoktam. Igaz, ilyen ügyem nekem nem volt.
    Viszont tisztelem azokat, akik - főleg másokért - ezt bevállalják. Ha igazán altruista személyiség vagy, akkor pl. a bankod minden ászf módosítását kielemzed (ha nem vagy érintett, akkor is), hiszen az ügyfelek 99,99 %-a nem foglalkozik ezzel. Ha harcolsz is a kijavításukért, akkor különösen tisztellek.

    Még egyszer, befejezésül. Én ezt a fonalat lezárom. Ennyit még sosem írtam ebbe a topicba, és ez már nekem sok.

Új hozzászólás Aktív témák