Új hozzászólás Aktív témák

  • peterszky

    őstag

    válasz beers #3246 üzenetére

    Hidd el, tudnak úgy módosítani a szövege, hogy az ne olyan változtatásnak számítson... Pl. most az ERSTE csinált egy ilyet a januári hirdetményében.

    Én is most dobbantottam az OTP-től, mivel a juniorból kifutottam, valamint az ELTE kedvezmény is megszűnt és az AXÁ-hoz mentem, még a februári változással is számomra ez talán a legjobb egyelőre. Aztán majd ha letisztultak a dolgok, lehet nézelődni. Bankfiók nekem nem kell, a telefonos ügyintézés tökéletes, a netbank kicsit fapados, de jól használható, egyelőre nem találkoztam a mindennapos leállásokkal, amivel riogatták az embert :) Két hónap alatt egyszer futottam bele, ez meg OTP-nél és K&H-nál is megvolt (utóbbinál nem leállás, csak egyszerűen olyan lassú volt egész nap, hogy nem lehetett használni). A kp. felvét tényleg drága, de ha egy bizonyos összeget nem lekötve tartasz, akkor a látra szóló kamat visszahozza az árát, most még olyan 200-300e között van ez, ha jól emlékszem (két felvét árát hozza), februári változásokra még nem számoltam ki. És most 15e Ft felett már a csoportos beszedést kell majd választani, mert az fix 30 Ft.

    [ Szerkesztve ]

    What else you gonna do on a Saturday?

Új hozzászólás Aktív témák