Új hozzászólás Aktív témák

  • janes1976

    őstag

    válasz Kbali #3079 üzenetére

    Basszus ha nem pont tegnap írtam volna be valami ilyesmit. :O

    Na pont erről beszéltem:

    "Köszönjük, hogy megtisztelt bennünket bizalmával, és igénybe veszi az idén 200 éves Citibank szolgáltatásait.
    Tájékoztatjuk, hogy 2013. január 1-től a lakossági banki fizetési műveletekre vonatkozó egyes díjtételek a pénzügyi tranzakciós illeték hatályba lépése miatt módosulnak. A változással kapcsolatban részletes tájékoztatást a 2012. november 1-én közzétételre kerülő Kamat- és Díjfeltételek fog tartalmazni, amely ettől az időponttól elérhető lesz a Citibank fiókjaiban, valamint a www.citibank.hu internetes oldalon. Kérésére munkatársaink is készséggel adnak további tájékoztatást a 06 40 24 84 24-es számon, helyi tarifával hívható CitiPhone Banking telefonos ügyfélszolgálatunkon keresztül.
    Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a fentiek szerinti módosítást akkor lehet az Ön részéről elfogadottnak tekinteni, ha annak hatálybalépése előtt Ön nem tájékoztatja a Citibankot arról, hogy a módosítást nem fogadja el. A módosítás hatálybalépése előtti napig Ön jogosult a szerződés azonnali, és díj-, költség- vagy egyéb fizetési kötelezettségmentes felmondására.
    Szíves megértését köszönjük és bízunk benne, hogy továbbra is megelégedett ügyfeleink között tudhatjuk Önt.
    Tisztelettel:
    Citibank Europe plc Magyarországi Fióktelepe"

    Nem hangzik túl jól. :U
    Ha úgy hozza a helyzet hogy váltani kell, akkor váltani kell, én nem engedem hogy leraboljanak. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

Új hozzászólás Aktív témák