Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    Ugye jól gondolom, hogy egy ilyen leállás az új hullámos pénzügyi szolgáltatóknak is gondot okozna, mivel elektronikusan nem tudnák lekérdezni a banki adataidat.

    Ügyfeleink egyenlegüket CIB-es ATM-eknél tudják ellenőrizni, illetve kártyás szolgáltatásaink továbbra is megfelelően működnek.

    Épp azon filóztam, hogy lemondom a bankkártyát, mert így is sok a díja és majd utalok másik számlára, ahol eleve kötelező volt a bankkártya. De ha ilyen gebaszok vannak, akkor érdemes inkább megtartani a kártyát. :(

    David_DD

    gondolom itt a számlakonverziós árfolyam vételi oszlopát kéne néznem.

    Nem az eladásit? Hát neked nincs euród és a banktól akarsz. (ilyenkor a bank szemszögéből kell nézni)

    Jim74

    MKB - Pfff.... Szerintem ez a legalja...

    Oda most végképp nem érdemes menni főleg, hogy valami Budapest bank - MKB - Takarékbank fúzióra készülnek. Mondjuk nem tudom most a Bp. bank kinél van, de régen amerikai tulajdonban volt, nem is értem egy ilyen cég hogy fúzionálhat ilyen fapados szarokkal, mint pl. Takarékbank? LOL

    Mindenki arról papol, hogy mennyit profitálhat a nagyobb cégtől a kisebb, de hogy a nagyobb milyen hátrányba kerül a kisebb miatt, arról rendszerint kuss van. :D

    Raiffeisen - talán még őket kipróbálnám, de szerintem a jelenlegi számlacsomagomnál ők is drágábbak.

    Az online számlacsomaggal nehéz versenyezni. Ez az igazság. Asszem az OTP-nél van, hogy modulokból összelegózhatod magadnak az egyedi számlacsomagodat (kedvező utalások, kp. felvétek stb..) és ha ugyanezt legózom össze mint, amit a CIB most kb. havi 842-ért (hard token+feltétel teljesítése miatt) fog adni havonta, akkor már jócskán 1200-1300 körül járunk.

    akinek kb. egy forintjába sem kerül a számlavezetés, kártyadíj, utalás,

    Ja hogyne. Max. a mesében. A három közül max. kettő lesz ingyenes, azzal együtt, hogy a számlavezetés+utalás kombó nem játszhat.

Új hozzászólás Aktív témák