Új hozzászólás Aktív témák

  • GrandeP

    őstag

    Nem akarok senkit se megbántani de ez kinek a hülye ötlete volt már megint, h most már privit üzenetek fölé is berakjátok ezt?!

    Nagyon röviden: ne utalj előre pénzt senkinek, soha a HardverAprón!

    Kicsit bővebben: az utóbbi időben elszaporodtak a csalások. Szimpatikus(nak tűnő) felhasználók a távolságra, utánvét extra költségére vagy másra hivatkozva kérik, kihasználva a jóhiszeműséget. Sajnos hetente kerülnek elő újabb megkárosítottak, és bár a rendőrségi feljelentés a tettesek könnyű azonosíthatósága miatt végül vádemeléssel és eljárással (illetve a tettesek kézrekerülésével és börtönbüntetéssel) zárul, ezek az ügyek évekig eltartanak, és a pénzt addig se adja vissza senki.

    A HardverAprón - ellentétben a Vaterával, Teszvesszel - nincs hitelesített ellenőrzése a személyes adatoknak, az előre utalás nem bevett szokás, hanem hatalmas felelőtlenség. Hülyeség, konkrétan. Eddig is mindenhol felhívtuk a figyelmet minden apróhirdetés alatt a szürke keretes boxban, mégis sokan úgy gondolják, hogy ez fölösleges elővigyázatosság, marhaság. Nem az! NE UTALJ ELŐRE! Nem tudjuk világosabban és érthetőbben mondani.

    Én senkinek semmilyen értékben nem fogok előre csomagot postázni amíg nem láttam a pénzt a számlámon, eddig erre senki se panaszkodott........ de így csak azt fogjátok elérni h az 1-2 órás újonc ott fog panaszkodni a másiknak h de hát itt is írja h nem szabad megbízni a másikban.... az eladónak meg ha jóhiszemű már küldi is a csomagot ... azt bukta is az egészt!

    NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

Új hozzászólás Aktív témák