Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • siege5

    aktív tag

    Sziasztok!

    Nem túl felkapott a topik, de remélem azért tud majd valaki tanáccsal szolgálni.
    A telenortól szerettem volna összesen 3 számot átvinni a vodafone-hoz.
    Mind a 3 sim az én nevemen van, és mind a három kártyás sim, így tartozás nem áll fen.
    Az elsőt még előző hónapban novemberben elrendeztem az pár nap alatt át is futott, ahogy az kell.
    A másik kettőt most december hó elején, azonban míg a 2. sim sikeresen áthordozásra került, a 3.-at már elutasították nem egyező adatokra hivatkozva.
    Sajnos ez már önmagában meglepő, de gondoltam felkeresem a telenort első ízben, ott egyeztetés után minden adatom rendben volt, így ismét megpróbáltam.
    Sajnos másodjára is elutasítottak.
    Felhívtam a telenort, ott nem tudták megmondani a hiba okát, elviekben minden adatom jó, annyit közöltek próbáljam meg újra.
    Mivel érdemben ez engem nem nyugtatott meg, tettem egy próbát a vodafonnál is, de ott is minden adat rendben volt.
    Megpróbáltam hát harmadjára is a hordozást, de ismét nem egyező adatokra hivatkozva dobtak vissza.

    Nos mivel egyik ügyintéző sem lát hibát, és senki sem tudja megmondani, mégis pontosan mi nem egyezik meg mikor már többször egyeztettem, ezért jelenleg két kártyát tartok fent, ami nem túl praktikus.
    Írtam azért egy üzenetet a telenor ügyfélszolgálatnak,hogy legalább derítsék már ki hol van baj a rendszerben, vagy mit kell variálni, de sok esélyt erre nem látok.

    Kérdésem, hol vagy miként lehetséges ezt esetleg egy harmadik félnek bejelenteni? Vagy milyen opcióval deríthető ki a probléma oka? Esetleg, manuálisan adatokat egyeztetni a két cég között?
    Van rá egyáltalán megoldás?

    A segítséget előre is köszönöm.

  • siege5

    aktív tag

    válasz 4Grider #104 üzenetére

    Ezt én értem, és már többször is megtörtént, mind telefonon és személyesen ez az egyeztetés, de ugye abba már nem látok bele, hogy ők hogy viszik fel az adatokat én csak odaadom az irataimat ennyi az én részem, és nem is engednek betekintést ebbe, szóval patthelyzet a dolog.

    Szerk: szerencsére mondjuk nincs semmi olyan a címemben nevemben ami túl bonyolult lenne, például az általad írt, gondot okozható kerület megjelölés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák