Új hozzászólás Aktív témák

  • atesss

    addikt

    válasz attiati #880 üzenetére

    De ebben benne van egy HD4850 !
    Meg az alaplap "Deluxe" szolgáltatásai is ehetnek egy kicsit többet.
    Sőt, egyáltalán a chipset ugyanaz ? Sejtésem szerint nem, mert te integrált VGA-sat akarsz (én inkább azt ajánlom, mint a diszkrét low-end -et, már csak a fogyasztás miatt is).

    Ja ilyen levett fényerővel tényleg nem fogyaszthat sokat az a monitor. De jó lenne kimérni, és akkor biztos lehetsz benne. Azt szerintem viszonylag pontosan tudná a fogy. mérőd.

    De csak a táp hatásfokával is sokat nyersz.
    Mikori táp ez, van már benne passziv PFC ?
    Mert ha 5 évesnél idősebb (és ez azt is jelenti, hogy valoszeg PFC nélküli), akkor 60%-nál nem nagyon lesz jobb a hatásfoka.

    Üresjáratban az Athlon 2 nagyon energiatakarékos.
    Sőt normális alaplapokon még le is tudod húzni, akár csak a feszültséget (órajel marad, azt állt. elbírja jócskán alacsonyabb feszen is); akár az órajelet is, és egész alacsony feszültséggel járatva.
    És ezeket pl. inteles Gigabyte lapoknál windows alól "realtime"-ban is lehet állítgatni, szerintem az AMD-s lapok is tudják már ezt.

    MOD
    Látom a másik topicban is írtál géphiba miatt.
    Elég valószinű hogy a hibát a noname "táp" okozza (sokan nem is hívják tápnak ezeket, hanem csak ipari hulladéknak).
    Megbízhatatlan, és a gépre is veszélyes lehet (nincsenek benne megfelelő védelmek, úgyhogy ha elromlik, és valamelyik ágon tulfeszt ad le a táp, akkor esélye van hogy a géped néhány alkatrészét is kinyírja).
    Ja és némelyik még az emberi életre is veszélyes... [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák