Új hozzászólás Aktív témák

  • Balux

    tag

    Ma voltam az aqua-ban a 7600 GS-emet gariztatni és elég hülyevagytenemérteszhozzá tekintetek kacsintgatag rám vissza :O :((

    Configom: 2500+ Barton M, nf7 v2.0, 512/400 DDR, inno3d 7600GS DDR2 AGP, FSP ZEN 300W, 1 db 80GB pata Samsung, 4 db 12cm GT silentblade 7V-on, pana dvd

    A gond a neten is sokat emlegetett szériahiba: a VGA bekapcsoláskor áramhiányra panaszkodik, és kéri hogy dugjam be a plusz tápcsatit az oldalába és lecsökkentette teljesítményét. Tudom, hogy ki lehet kapcsolni ezt a hibaüzit, de ez akkor sem normális.
    (mondjuk, kiirja, de nem csökkenti az órajeleket ha ez után újraindítom a gépet, így ha játszani akarok, elötte kellet mindig egy restart :F )

    Gariba első kérdés
    -mekkora táppal ment a kártya?
    -300 as FSP ZEN
    -Hát akkor ne csodálkozzak, mert minimum 350-400 as kell neki.
    -mondtam, nekik hogy mindketten tudjuk hogy ez nem így van, de jó kifogásnak, azt is elmondtam hogy ha még 2 ventit lekapok a gépről el sem indul, annyira nincs leterhelve a táp. :Y
    blabla

    bevették, de a hibajelentésre ezt irta:
    "nem elég neki az áram, 300W-os tápra volt dugva :) "

    annyira tudom előre, hogy ki sem fogják próbálni, csak visszadobják, mert én mekora egy lámi vagyok és leverik rajtam a 1000FT+áfa szervízdijat is :W

Új hozzászólás Aktív témák