Aktív témák

  • Gergo_pet

    aktív tag

    válasz 5@$ #4788 üzenetére

    Persze hogy strapabirobb, meg szerintem szebb is, persze ha jol csinálják, pl az a kék ezüst nagyon ütős, amit belinkeltél. De, 4000szer, azaz nálam simán birja 1 évig a sima festés kopás nélkül, az 4000 év, namost, kb évente cserélem a konfigot, 2 évente a házat, tehát ez nemnagyon játszik, de ha te 4000 évre tervezel ám legyen. Én nagykeráron veszem a festéket, tehát 2 dobozt 1 ezresért (még mielőtt bárki kérne nincs és nem is volt ;] ) szóval én nem adok ki ezért 6-7 ezret, van aki igen én nem, ez van. Következő, ha már egyszer festve volt a fém, (most a kölsőre gondolok, a belső értelemszerűen ritkán van gyárilag festve) akkor azt a legaprobb szemcséig el kell távolitani, ez pedig csak homokfuvóval lehetséges, vagy 1 hétig éjjel nappal csiszolsz :) ez pedig nem mindenki számára elérhető a felmerülő plussz költségekről nem is beszélve. A legnagyobb baj pedig, hogy műanyagot nem lehet szintereztetni, és mivel a legtöbb ház eleje műanyag, igy ezt mindenképpen kézzel kell lefestenie, azt meg ha elrontja lehet akármilyen szépen szinterezve, az előlap szar lessz és akkor az egészet ba**hatja. Tehát semmi bajom a szintivel, csak azt mondom annak éri meg igazán aki komolyabban akar foglalkozni a témával, hobbiszinten picit költséges és sok vele a macera.

    A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

Aktív témák