Új hozzászólás Aktív témák

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    Lenne egy kicsike kis tervem a gépem csinosítására, és kérnék véleményeket ha lehetne.

    Adott a gépem, jelenleg káosszal belül:

    [link]

    A gondok. Micro atx alaplap, a 12v-os csati bal felső sarokban van. Emiatt nehezen fér el a bal felső venti. Kicsit el kellett fordítanom. :( Illetve a 12v-os kábelt csak így tudom rákötni a lapra, hogy mindenen átvezetem.

    A tápom kábelei hosszúak, és színesek. A 24pines kábelt nem lehet elvezetni hátul mert akkor feszül a hátlap és egy dudor lesz rajta. Nem látszik, csak idegesítő.

    A terv:

    Fekete fehér színkombináció az egész gép belsejében.

    A tápról lejönnek a matricák, le lesz fújva matt feketére, a tápkábelek, vagy fekete vagy fehér harisnyázást kapnak. (ez még döntés kérdése hogy melyik lesz, de tuti hogy nem én csinálom, mert béna vagyok hozzá)
    Fehér sata kábelek, a ventik cserélve lesznek fekete fehér Arctic Cooling ventikre(ezek közül melyik a legjobb ami halk, de sok levegőt forgat meg?)

    Proci venti is cserélve lesz ugyanilyenre.

    Még egy gond. Passzív 5770-em van, rá applikálva két gelid venti. Na ezek is cserélve lesznek fekete-fehérre, csak még nem tudom hogy 8 vagy 12centisre(így is úgy is kötegelővel kell feloperálnom, ha valakinek jobb ötlete van meghallgatom)

    Jelenleg egy ezeréves fehér rosszalkodó dvd olvasóm van, ez cserélve lesz egy vadiúj teljesen fekete változatra. Ha full feketét nem találok, akkor festés lesz. :D

    MIndezek mellé akarok majd egy fehér fényű neon-t vagy ledet is, hogy gyönyörű megvilágítást kapjon az egész.

    Később pedig a plexi oldallap lesz a terv. De ezt valszeg majd más fogja megcsinálni. Nem hiszem hogy vállalni tudom.

    Amúgy a hűtő színezése feketére az megoldható, vagy felejtős mert veszít a hőleadó képességéből?

    Szóval akkor, véleményt kérnék, és ötleteket hogy mit változtassak, mire figyeljek, vagy ti mit gondoltok az egészről?

    [ Szerkesztve ]

    Live-Die-Respawn

Új hozzászólás Aktív témák