Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz FireKeeper #25704 üzenetére

    ja, 30A, viszont ez valaha egy 350es bél volt:)

    egyébként meg léghűtőm van, namármost 3.6@1.48nál kifogy az IFX14 az én quadommal, a jelenlegihez képest megerősített házhűtéssel (400m3/h ki, 300m3/h be+táp) és két 2000rpmes ventivel. légen 18A egy ágon nem szűk keresztmetszet. arról nem is beszélve, hogy ha 216W fölött eszik a proci, akkor minden másra maradna max 144W (de inkáb kevesebb), az meg már lehet kevés lenne (vidkari 110W, ventiből van 9, szabályozópanel, 4 vinyó). maxOCre jobb lenne a Corsair, de valós életben nekem sok előnyöm ebből nem lenne.

    aero.: ezt leszámítva tökéletes a ház. annyira szeretem, hogy magyarországi eladás és új ház vétele helyett inkább átautóztattam fél Európán:) a kábelmanagement bajos, de egyébként remekül szerelhető, nagy, szellős és halk. 50+kért nem venném meg, de anno 35ért (160as usd mellett:) ) ár/értékben a CM690et verte.

    for3l: látom az IFX10 (backplate hűtő) miatt keresel vékony ventit. gyakorlatban eg lehet picit hajtani a hőcsövét, 2 mm elég, és már befér mögé a szabvány 25ös. hőfokokon érezhető különbség nálam a művelet után nem volt.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák