Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balint133

    aktív tag

    válasz Bigya #747 üzenetére

    Ő a trafóra az van ráírva, h. Ac-Dc-adaptor! Aztmondod egyenírányítsam egy diódával? Ez nem jó, azért mert a tápegységen már van egyeniráníítva, szűrve is van egy 1000uF kondival, szal szentem ez már egyenirányítva van, de már megoldódott a problémám:DDD, vettem egy invertort, és így már naon kafa, invertoron alig van tekercs, és a tápegységen keresztül a 12V-os Venti, 1W, úgy pörög, hogy az csak na!!!!:DDD
    Szal most már jó, csak Legálább megvettem az invertort!
    Most egy erősítőn dolgozom, vettem egy Ic-t, STK496-090C(2*50W 8Ohm-en)
    Csak nem találok hozzá kapcsrajz, nyákrajz, beültetési rajz...stb, Szal ha vki tudna nekem segíteni, azt naon megköszönném! Mert most úgyse tom megépíteni, nincs money, egyedül az ic van meg, + ehez egy 5900Ft-os tranyó ami asszem +/- 50V, és ehez veszek egy ''erősítő védőt'' ami ''érzékeli'', hogy mennyi kell az erősítőnek, és csak annyit enged át, 2000Ft, a kiegészítő áramkör az ic-nek, kb 2000Ft(ebbe a vasklorid, és a nyák...), Hangszóróvédő elektronika 1500Ft, Kivezérlés jelző kb.1500Ft, ami kb: 13K, de lehet h. olcsóbb, és ha megtalálom a másik ilyen típusú ic-met, akkor még 1500Ft!!!!!!!!!!4:DDD
    Szal ami kéne, az az STK496-090C típusú Ic-hez nyákrajz, beültetési rajz...stb!!
    U.I Előre is köszönöm a segítséget!:)

    Két küklopsz négy szem közt!!

Új hozzászólás Aktív témák