Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertigo18

    addikt

    Nah azt azért nem akartam, hogy összeugorjatok miattam, a kérdésem miatt!

    Nem vagyok idióta, tudom, hogy ne nyalogassam a drótokat, még ha nem is vagyok villanyszerelő, eddig sikerült mindent megoldani itthon. Természetesen nem fogom újrahúzni a ház kábelrendszerét, de most találtam egy "hibát" a házfalon és azt szeretném nem csak "befoltozni", hanem egyből hasznosítani is...

    Nem tudom egyszerűbben leírni. A ház falából jelen pillanatban kiáll két drót. Ennyi. Azt szeretném első körben "beletenni" egy dobozba, hogy ne csak egy dupla, leszigszalagozott drót legyen. A dobozból szeretném "felvinni" az erkélyre, ahol felszerelnék a falra, esőmentes helyre egy másik dobozkát, amibe tennék egy "szétbuherált" 12V, 2A-s átalakítót, a konnektor részét leoperálnám, a 230V-ot fixre bekötném a "dugvilla" helyére, a másik fele meg, ahogy kijönne a falra rögzített dobozból, az menne egyenesen a kamerába.

    Annyi érdekelne, hogy milyen kábel menjen a két "doboz" között, ami nem lesz sínben, csőben, falba süllyesztve sem... Esetleg pár helyre felfogatom, hogy ne csak lengjen...

    Csak kérlek, ne veszekedjetek már! :B

    Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

Új hozzászólás Aktív témák