Új hozzászólás Aktív témák

  • Necronox

    csendes tag

    Üdv logout közösség!
    Kicsit félve írom első hozzászólásom, nem vagyok egy fórumguru és van egy olyan érzésem, hogy nem a legjobb helyre írok, de szívesen fogadom az átirányítást.
    Alaphelyzet: nyár + napsütéses órák + affinitás a kütyükhöz + ebay hozzáférés.
    Amit szeretnék megvalósítani: napelemes áramellátás. Első sorban azon gondolkodtam, hogy vásárolok egy mini hordozható hangfalat, ami telefonhoz/lejátszóhoz köthető micro USB-vel vgy 3,5 mm-es jack bemenettel. Amit szeretnék elérni, solar energiával működjön akár lehet ez tölthető akkus hangfal, vagy olyan napelem amiből van micro USB kimenet amit csatlakoztatok a hangfalhoz és így ellátja árammal.
    A kérdésem: Milyen megoldásokban lehet gondolkodni? Mi lenne költséghatékonyabb? Egy ilyen solar panel képes folyamatos áramellátást biztosítani az aktuális hangeszköznek? Vagy van benne egy akku alapból amit tölt és ezen keresztül jut az áram az eszközbe? Ötleteket, tanácsokat várok a megvalósításhoz. (Nem konkrét napelem+hangfal építésére gondoltam, inkább a két dolog összekötésére okosan)
    Köszi a figyelmet, remélem valamennyire érhető voltam.

Új hozzászólás Aktív témák