Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    válasz Dr. Romano #14703 üzenetére

    én is rágugliztam, és csak 1 orosz oldal hoz rá találatot - ezt a google translate elég zavarosan fordítja még angolra is, nem hogy magyarra - nem vagyok benne biztos hogy azt mondja hogy ez konkrétan 13.824MHz lenne

    sehol nem találok ilyen értéket: lomex, elektrokontha, farnell, tme - egyik sem hallott ilyenről... a hqvideo-nál van egy ilyen órajelű SMD oszcillátor, de azt meg nem teheted a helyére

    ha felette az elemtartó van, lehet egyszer kifolyt egy elem és ez annak a nyoma... forraszd le, óvatosan bújtasd ki a lábait a műanyag alátétből és úgy vizsgáld körbe - nézd meg hogy a lábak tövénél nem fogyott e el az anyag. azt nem hinném hogy a fémtok teljesen átrohadt volna, csak felületi rozsdának tűnik...

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák