Új hozzászólás Aktív témák

  • arabus

    addikt

    válasz herceges215 #4754 üzenetére

    Felskálázás,videólejátszás nálam tökéletes.
    A sötét filmekkel kapcsolatban igazán nehezen tudok bármit is mondani mert ez olyan kompromisszum kérdése volna amit én nem vállalok be,megmondom az okát.
    Biztos van (ak) itt olyanok akik esetleg csak tv műsort is néznek.
    Biztos tudják hogy pl. reklámokban rengeteg van amit már újonnan hdr-ben vesznek fel van egy furcsa zöldessárgás halványult-elmosódott képpel levő jelenség.
    Nos ez amiatt van mert alapból a gyártók ugy állitják be hogy fel van tolva pont azért hogy az ilyen sötét jelenetekben a kép ne legyen olyan sötét mint amilyen a valóságban volna(kvázi láthatóvá teszik vele a nem láthatót).
    Namost ez az első amit én levettem 20-as értékre.
    Ugyan a sötét jelenetek sötétek lettek mint a valóságban viszont elkezdtem szeretni kimondottan a reklámokat nézni is mert gyönyörű szinekkel és kontrasztos éles képpel hálálta meg a készülék. :R

    Xeon Platinum 8490H,8468H,Ryzen 7500F,Gigabyte B650M K,Xeon Phi,i9 7960X,i9 7920X,Xeon w2135,Gskill royal 4400,Gskill Trident Z,Pico 4,Red Devil 7900XTX,Asrock W790 WS,Fury Pro RDIMM 6000,Z590,Intel Cryo,Intel 11900F,Ryzen 5600,Radeon 7600,Radeon 6800...

Új hozzászólás Aktív témák