Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AThompson

    újonc

    Sziasztok!

    Szeretnék segítséget kérni DAC/külső hangkártya ügyében, főként mivel a kérdéskör jelentősen meghaladja a tudásomat. A családban történt egy Dali Zensor 5 AX (aktív) beszerzés, de a tulajdonos erősen panaszkodik a hangminőségre; nem csoda mivel Android tablet/telefon+jack dugó kombóval megy a hangfal, így tényleg pocsék volt a hangzása még egy kipróbált egyszerű CD lejátszóhoz képest is. Mivel a delikvensnek különböző okok miatt jelenleg a digitális forrás fekszik jobban felvetettem, hogy egy ilyen hangsugárzóhoz érdemes lenne egy normálisabb DAC-ot szerezni legalább. Na most kiválóan tudok webshopokat böngészni, de sajnos kicsi tücsök vagyok ahhoz, hogy jól felmérjem ebbe a lánc mi lenne a megfelelő DAC. Ezért szeretném a segítségeteket kérni olyan készülék keresésében, ami: 1. passzol a Zensor 5-el 2. ha lehet Android 5.x+ kompatibilis 3. kb. 50 ezer forint körül megáll (ha több, mert olyan passzolna jobban az sem baj, maximum mérlegeli a delikvens a lehetőségeket)

    Előre is nagyon köszönöm. Az összefoglalót átnéztem, és egy ideje már olvasgatom a fórumot is, de sajnos nem kaptam választ a kérdésemre.

Új hozzászólás Aktív témák