Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #01758976

    törölt tag

    válasz dgyuri0123 #94757 üzenetére

    Háznál hallottam őket, akkor ide is írtam valamit róluk, az sv 700-hoz háromszor volt szerencsém. Egyébként lényegtelennek tartom ezt, mert ez a két Vincent. Tudnak ezek zenélni szó sem róla, de nem univerzális egyik sem. Egyébként a Vincent és a Xindak testvérek, öblös, zsíros, testes, telt hang, élőzenéken marha jó, jól hozza az atmoszférát, saját magának is van. Ez az előnye, de a hátránya is a V700-nak, tisztára mint a saját Xindakom. Klasszikuson hamar kibukik, hogy nem oda való, nem tud semleges lenni, még a kamara sem jó velük, de jazz, funk, meg sok populáris lehet marha jó. Beethowen meg elvérzik, csúnyán és nem csak azért mert erős karaktere van a két ampnak, ha nem mert kevés a dinamika, a sokszereplős jelenlét már nem megy, felbontás kevés, mosott az összkép, nem elég tiszta, a hangszerhangok is csálék, szóval a hiteleséghez nem sok köze van. Még egyszer mondom, nem baj ez, ez is csak egy út, egy lehetőség, csak más hang, ennyi, nem több. Szórakozni kiválók. Lehet majd én is megbánom ha elviszik a Xindakom, fene tudja.

Új hozzászólás Aktív témák