Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fehér_ember

    addikt

    válasz Nemir Ombe #78107 üzenetére

    Értem .... nálad most van a "hifis-kábeles korszak"
    Igen, eltaláltad, már épp itt volt az ideje hogy magamtól észheztérjek.

    És te már túl vagy rajta?
    Mióta is hifizel? Mik is a jelenleg a rendszeredben lévő kábelek? Mikor is cseréltél legutójára kábelt? .... :D ;)

    (mellesleg az egy elég jó dugó, csak nem a Te kábeledhez tervezték .... és ha odaírták mellé, hogy "belső átmérő legfeljebb 6.0mm kábelekhez" [link] akkor mégis mire számítottál "négyzetmiliméterben" ... !!

    Most komolyan? Már írtam róla egy csomót és még most sem érted mi a gond az XXL Fusion-nal? ... !! ;] :D
    Szerinted hogy szokás megadni a kábeleket a hifis világban, átmérőre vagy keresztmetszetre?
    Mellesleg: link, [kép]
    Amúgy mutass már olyat ahol említik hogy ~31mm² ? Ekkora keresztmetszet szerinted bevett dolog? Az a kábelrögzítés szerinted rendben van?
    Nem te voltál véletlenül az az ember a hififutárnál, aki szintén játszotta az érthetetlent amikor visszavittem eme remekbeszabott dugókat?
    Szerintem akkor járunk a legjobban, ha felvásárlod az összeset és azt és annyiszor hajtogatsz bele ahányszor akarsz. A gyártótól meg minimum elvárás lett volna egy ilyen béna megoldáshoz, hogy minimum egy hasonló betétet mellékeljenek minden egyes XXL Fusion-hoz.

    Mostmár tényleg befejeztem. Lehet tiéd vagy akárkié a végszó.

    U.I.: Persze a B3-nál se találták el még véletlenül sem a keresztmetszetet, mert ott az átmérő 3,2mm ami úgy 8mm². De legalább felhasználóbarátabb átmérő. Ráadást ott ahogy már mondtam a 3,2-es furatot egy 4mm-es átmérőjű rögzítőcsavar fedi le; ami elég jó dolog.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák