Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz Mathiask #70269 üzenetére

    Ear jól látta, ez a globális negatív visszacsatolás sztem jó gumicsont. Érdekelne is a téma, mert annyiféle magyarázatot olvastam, hallottam a témáról, hogy szvsz óriási a káosz.

    Vannak azért manapság is félvezetős erősítők GVCS nélkül, pl. Ayre nem használ. Krell sokáig nem használt, mostanában használ, de kicsit.

    Solution viszont erősen visszacsatolt, és igen jó hangú. soha meg nem mondtam volna róla, hogy van benne visszacsatolás. Engem meggyőzött a márka hangja, kár, hogy az arannyal összevethető a kilónkénti ára. Anno, amikor először hallottam élőben, és érdekelni kezdett a márka, kaptam cimbitől egy újságcikket, ahol a tervező elmagyarázza, miért nem hallható az ő készülékükben a hatása. Lehet hibás a műszaki magyarázat, de számomra logikus volt. Jól szól, kéne, ennyi :)

    Csövesekben is használnak a nagy nevek, pl ARC előfokok a kis, és közepes szériáikban visszacsatolnak,drágábbakban meg nem. LS 17 még VCS, LS27-ben már nem.

    Egy GD master 3asom van pár éve heed és ethosz után. Gyártó oldala alapján inkább úgy értelmezem, hogy nincs benne VCS, ugyanakkor olyat is hallottam, hogy ez egy Krell FBI klón, amiben meg volt egy pici VCS. Aztán az is lehet, hogy FBI, csak VCS nélkül. Fene tudja, viszont áráért nem találtam nekem jobban tetszőt, aztán egy ideje nem is keresek jobbat. Ami jobbat hallottam tőle, az értékrendem szerint nem jobb annyival, mint, amennyivel drágább lenne. Nomeg igy is élvezem a zenélést, akkor meg nem mindegy?

    Nemir Ombe: nemrég pont tőled olvastam olyan HSZt, hogy fokál nem jó rockra. már nem akartam vitatkozni, hogy dehogynem jó :D

    [ Szerkesztve ]

    eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Új hozzászólás Aktív témák