Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz #03969024 #23549 üzenetére

    Kiragadtál 1 mozaikdarabot: a pénzt.
    De nem erről szólt az alapvető mondanivalóm.
    Lehet olcsón nagyon jó erősitőt csinálni. G5, Otala, Naimokat simán utána lehet építeni néhány tizezerből. Van, amelyik jobban szól,mint a gyári,ami százezrekbe kerül.

    Te is, más is hozzá szokott egy hangzáshoz, én is, és mivel végtelen paraméterből áll egy hangszer, és sztem csak véges darabra figyel a fül, mikrofon talán még kevesebbre, ezért elképzelhető, hogy ha az a cél, hogy aránylag valóságos legyen, is tök másképp szóló dobozokkal különböző emberek boldogok lehetnek. És akkor feltételeztem, hogy a jól szóló az a valósághűt jelenti. Közben hallottam olyan láncot, aminek semmi köze nem volt a valósághoz, mégis élveztem.

    Nem látok semmi ellentétet a Te és pl az én felvetéseimmel szemben.
    Legkedvesebb hang, ami hallottam egy egy utas volt. Tök másképp szól az otthoni 4 hangszórósom, vagy a 2 és a 3 hangszórósom, de mivel mindnek a szórakoztatás a célja, és a sajátomat tovább tudom hallgatni, jó így ahogy van.(nem alszok el előtte)

    Olcsó, jó trükkökben teljesen ugyanazt mondjuk. Az én láncom is alapvetően olcsó,kb hasonló kategória lehet,v alatta, mint a Tied. De mivel én kipróbáltam pár trükköt, tudom,h már ezen a szinten is működik csomó olyan dolog, ami nekem tetszetős.

    A quados srácot sem az erősitője miatt csesztettem, hanem az önátverő hozzáállása maitt. Sztem ki sem próbált semmit az emlegetett trükkökből, de azért mindenki placebohuszár. Ha meg kipróbált, és sokuk nem nyert, hát akkor biztos a quad tehet róla. Gondolom én....

    eladó Kawasaki j300 robogó

  • MC Pite

    veterán

    válasz #03969024 #23549 üzenetére

    Csak a trükk részére:
    A számítógépes viszonylatban monitornak számító SP-HF 1250X is nagyon érzékeny az elhelyezésre; ezért is került át ide az asztalom ahol a képen van. Kell neki a fal mögötte, illetve hogy fejmagasság környékén legyen, de akkor árát messze meghazudtolóan szól. Persze általában nem veszik a fáradtságot az ingyenes dolgok kipróbálására sem... (Nem elsősorban ennek a topiknak a lakóira gondoltam).

    Más: Ha fix kábeles az erőlködőn a tápkábel, esetleg nyitott burkolattal vigyem ki az árnyékolt, vastagabbat ha ki akarom próbálni? Nem akarom szétbaxni a burkolatot ha nem hallok javulást a 2/3 eres árnyékolt kábellel.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • AMDFan

    addikt

    válasz #03969024 #23549 üzenetére

    Szia!

    Pontosan azokkal az észrevételekkel nincsen semmi probléma amiket te is írtál. Ezek hasznos és jó tanácsok lehetnének, de sajnos a topic inkább elment abba az irányba, hogy "a kék szigetelésű kábelek hangja transzparensebb a pirosakénál, kivéve ha a pirosak kis fakockán futnak a föld felett, szigorúan észak-déli irányba, mert akkor a pirosnak sokkal jobb a mélye".

    Mivel viszonylag új vagy itt ahogy látom, ezért nem biztos, hogy tökéletesen tisztában vagy vele, hogy mi ennek a vitának az eredete, elég sokat kéne visszaolvasnod szerintem, hogy megértsd.

    "Vagy vajon hányan köpködnének le, ha aggályaimat fejezném ki a ma oly' divatos 4-5-6 hangszórós dobozokat illetően?"

    Biztos, hogy senki. Én örülnék ha végre kézzelfogható felvetésekről lehetne olvasni a topicban.

    Vajon hány embernek állnak a hangszínszabályzói nullán, s nem dübörög a basszus, meg cincognak a magasak?

    Pontosan erről van szó. Amíg itt értelmetlen dolgokról megy a diskurzus, addig sokan még az ilyen dolgokkal sincsenek tisztában.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák