Új hozzászólás Aktív témák

  • Tristis

    őstag

    válasz _BM_ #9751 üzenetére

    Adataimnál láthatod, de nem hiszem, hogy túlságosan ismert lenne. Nem nagyon van gyári dolgom a forráson és a hangfalon kívül, de szerintem ez is csak átmeneti...
    Ha érdekel privátban mesélek az alkotóelemekről részletesen. Pc-ről hajtok és még fogok is jó sokáig. Hamarosan új erősítő és hangfal kábel is lesz, ha minden jól alakul ;]

    Az én baráti körömben az okosabbak úgy tartják, hogy tölcsér (szélessávú), zárt, reflex, akkor ez a TL-nek nevezett valami és úgy a többi megoldás (de azok drágábbak is általában, vagy problémásak pl. sztatikus). Én a magam részéről zárt dobozt szeretnék majd építtetni magamnak, ha oda kerülök, persze tudom, hogy nehéz ügy...

    Reflexnek elméletileg az lenne a lényege, hogy több mély tud keletkezni, és azért kéne hátra kerülnie, mert a legközelebbnek kéne lennie a hangszórókhoz (tehát vele átellenben), de nem sokszor láttam ilyen megoldást. Azért jó ha hátul van, mert így hangolhatóvá válik a doboz mélytartománya. Szerintem ez lehet az ok, mást nagyon nem tudok elképzelni, miért jobb a hátsó reflexes hangfal...

    [ Szerkesztve ]

    Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

Új hozzászólás Aktív témák