Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz #10726912 #93937 üzenetére

    Én egyébként hangfalkábelről beszéltem végig, nem komplett kábelezésről, de azon is el tudnék gondolkozni, ha akarnék, de nem szeretnék, mert úgy még cifrább lenne a drótok összeválogatása, hogy ne kerüljön sokkal többe a leves, mint a hús.

    De hogy részben válaszoljak is... VDC268 504 000 vagy Belden 9497. Mindkét drót 2e Ft/m alatt megvehető és mindegyik kiváló a maga "nemében". A VDC vaskosabb, fedettebb, a 9497 nyíltabb, többet megmutat, de pont emiatt nem biztos, hogy jó választás egy harsányabb rendszerbe. Oda inkább a VDC-t ajánlanám. Éééés mivel a belépő szintű rendszerek általában eléggé harsányak és mély hiányosak, ezért adott a részemről ajánlott VDC. Ha ellenben fedett, morgós, akkor 9497. Ez csak egy "hirtelen" és elnagyolt példa volt kétféle dróttal, de azért ennél alaposabban is körül lehet/ne járni a témát, mint ahogyan én most nem tettem, hiszen van még 16798-féle kábel, amikre szintén lehet számítani. Egy biztos, nem adnék ahhoz a rendszerhez méregdrága kábelt, mert egyszerűen "semmi" értelme.
    Trabanthoz Recaro ülés... Nem megy tőle jobban, de legalább megháromszorozza a Trabi árát. :)

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák