Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz Dorian #70435 üzenetére

    Most sem lett volna baj, ha meghallgatsz egy Puccini-t saját rendszerben, mielőtt... de ez már történelem. :)
    Bocs, nem kötözködésből mondtam. :R

    (#70434) bodo753: Elég nagy butaság, hogy a BC dacjára hagyatkozol, csak mert nem tetszett egy Usernek a DA300.

    Nekem most is igen-igen tetszik. Második éve nyúzom, pedig 40 éve "igényes", zenehallgató és zeneélvező embernek vallom magam. Ja és picit sznobnak is... ;) Mégsem gondoltam még a cseréjére. Igénytelen lennék mégis? Nem tudom, döntse el mindenki maga...

    Csak a logikádra szeretnék hatni, nem egyébre és azt sugallanám, hogy előbb szolgáld ki a DA300-at megfelelően és ha akkor sem tetszik a hangja, akkor szabadulj meg tőle. Amíg ki nem aknázod maradéktalanul a benne rejlő lehetőségeket, ne ítélkezz. Megjegyzem, az ember ízlését nem lehet befolyásolni, maximum terelgetni, ( ha hagyja magát ) mert ami nem tetszik, az nem tetszik, bárki bármit mond. Ennek az ellenkezője is legalább annyira igaz. Hiába szarozok én le bármit, ha másnak az a kedvence. Ha a DA300 dac-ként "nem szól jól" nálad, más sem fog, ezt borítékolom, mert nem áll olyan szinten a rendszered, hogy kihalld a hibáit, vagy az előnyeit. ( ami állítólag nincs is neki ) ;) Én így látom...

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák