Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDFan

    addikt

    Sziasztok!
    Ma beléptem a Genelec tulajok táborába egy 8050-el. Szerencsésnek mondhatom magam, mert még tavasszal hallottam egy 8050-est és nekem eddig ez a hangfal az abszolút etalon, ennél jobbat még nem hallottam, ezért azóta szeretnék egy ilyet. Hát végre nálam zenél. Az eddigi rendszereimhez képest objektíven nézve is messze a legkomolyabb, elképesztő dinamika, hangtisztaság, tér, pozícionáltság, erő jellemzi. Persze eddig a legkomolyabb hangfalam a Klipsch RF-82 volt, de a Gen más kategóriát képvisel. Ha Klipsch dinamikus volt, akkor a Genelec maga a menyország... Hiába sokkal kisebb méretben, az 50Hz alatti mélyekben is sokkal pontosabb tud lenni mint az RF82 pedig az egy 35 kilós álló hangfal. Tudnak valamit a Genelecnél. Azt viszont elmagyarázhatná valaki, hogy miért kapja meg azt a sztereotip jelzőt a Genelec, hogy lapos száraz hangja van. Sajnos több milliós rendszereket nem hallottam még, de egy Swans M6 például például maga a sivatag a 8050-hez képest. Pedig az sem egy olcsó cucc.
    Egyszóval Genelec for prezident :)

Új hozzászólás Aktív témák