Új hozzászólás Aktív témák

  • krystman

    őstag

    válasz bkercso #26567 üzenetére

    Akkor bocs! :) Ez a RCA - Din csatlakozó olyan amit régen a Deck-ben használtam, amin persze van be és kimenet is, felvétel és lejátszáshoz. Tehát nem simán lejátszáshoz van. És ezt használtam mindig a CD-hez idáig. Amit ma kipróbáltam, hogy a számítógép és az erősítő közt van nekem egy gyári Jack - Din kábelem amivel ma kipróbáltam a rendszert. És itt írtam, hogy ekkor nem tapasztaltam áthallást. Idáig mindig a szekrény tetején volt a két hangfal, vagy van még most is a helyhiány miatt, és én úgy gondolom, hogy eléggé szerencsétlen az elhelyezés, mert majd nem szembe vannak egymással, a bal oldal kb. 1,5 m-el előbbre van, még a jobb hangfal bent van a sarokba. Ilyenkor segített a láda sokat, mert így eléggé mélyhiányos volt a rendszer. Mivel ma levettem a szekrényről a bal hangfalat, és betettem a sarokba, de az ágyra tudtam tenni, ekkor írtam, hogy megjött a mély hangja, de csak abban a magasságban volt jó hallgatni, amekkora a hangfal volt az ágyon. 50cm kb. Ha feláltam akkor eléggé mélyhiányossá vált. Itt írtam, hogy ahol hallgattam most jelenleg, nem igazán kellett a láda, mert elég szépen nyomta a mélyeket, nem igazán éreztem szükségét, bekapcsolni.

Új hozzászólás Aktív témák