Új hozzászólás Aktív témák

  • Tonyo

    őstag

    Először is szeretném megköszönni L4D1K-nak a meghívást, nagyon jól éreztem magam!
    Véleményem szerint van értelme az ilyen találkozóknak, még akkor is ha kevesebb időnk van.

    Leírom én hogy láttam, mit tapasztaltam.

    Alapvetően L4D1K rendszerért hallgattuk meg, ami véleményem szerint egy nagyon jól eltalált lánc. :R Korábban valaki itt leszólta, hogy túl sok a HIVOX a láncban, de azt kell mondjam, hogy igen is van létjogosultsága, ha már csak azt nézem mit művel egy kis hivox tuning egy CAT 7 kábellel, ami mellesleg nagy pofont adott a gotham kábelemnek, de erről később.

    Én személy szerint 3 dologra voltam kiváncsi.

    1. A gotham spk 2,5 kábel mennyire állja meg a helyét.

    2. Mennyivel ér többet L4D1K hivox tuningolt Cambridge 340-ese az én alap Cambridge 340- emhez képest.

    3. Lupus vagy Zero

    Azzal kezdtük, hogy L4D1K rendszerén meghallgattunk jó néhány számot, köztük az említett Apocalyptica - Fade to Black -et. Aztán jött az alap CA 340-es gotham kábellel, hangafal maradt. A színpad kisebb lett és egy függönyt húztak elé, a dinamika mintha eltűnt volna.

    Ezután kábelt cseréltünk hivoxos CAT 7-re , de még mindig alap CA 340-el. A függöny eltűnt, dinamika is jobb lett, viszont a tér még mindig szűk maradt.

    Ekkor kötöttük vissza a tuningolt CA 340-est amikor is minden visszaállt. Széles színpad.

    Nem tudom, hogy mitől szerepelt ilyen gyengén a gotham kábel, máshol olyanokat írnak, hogy drágább kábeleket is maga mögé utasít. Itt nem vettem észre, épp ezért lehet, hogy tényleg lánc függő, de ahogy bajnokpityu is leírta, egy kábel érhet annyit mint egy erősítő.

    A hivox tuning az CA-nis megéri az árát mert igenis hallható a különbség(tér, dinamika)

    Végül maradtak a DAC-ok..A zero szerintem nem szégyenkezhet, egy hajszállal én a lupust jobbnak éreztem, legalábbis abban a láncban, de nem volt akkora ordító különbség mint a kábelek közt.

    Elnézést ha kicsit zagyva a reggeli kómás összefoglalóm ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák