Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz dgyuri0123 #110680 üzenetére

    Nálam volt egy hónapig :D De ez nagyon a nyúl ürege - hogy gordonfreemN szavaival éljek, szélsőség, itt beüt a racionalitásom - és nem biztos, hogy ma Hypex háromutas "FA" árban akarnék tyúkbélre költeni, bele sem merek gondolni, mi mérnöki és matematikai munkabeli difi van Bruno Putzeys munkájában, egy mocsok komplex, világszínvonalú komplett erősítő, illetve egy "üres drót" között, ahol mondjuk lehet törekedni arra, hogy Kínából 1-2 tizedesjeggyel tisztább legyen az a réz, amit nekem szállítanak (és ezt ki validálja ??) :U + akkor szerelek rá szigetelést satöbbi... ahh, szóval az én agyamnak ez nagyon necces terep, nem fogok-akarni bemenni ide. Nem lesz Cardas-om. :D

    Pontosan úgy van, ahogy írtam: tette a dolgát.

    A megnyugtató a történetben, hogy az eddigi hangfalkábeleimmel ugyanez volt, tették a dolgukat. Sosem ezek cseréje hozott "wow" változást. (A lámpadrót tényleg túlzás, ezt beismerem).

    Annak viszont szívesen hódoltam, hogy a csövit ahol vinni kell drótot, földet, azt ezüstbevonatú tömör rézzel kábelezem, mert bizonyos - ésszerű határokon belül - úgy gondoltam, oké, legyen, pártízezer még a placebómnak is belefér :D és nem kapar a bogárka többet legalább. Az, amit linkeltél, az tömény horror szerintem, árcédula ügyileg. Műszakilag kiváló, csak ezt a kiválóságot lehet hozni "Cardas" felirat nélkül is (nem feltétlen magamra gondolok, bár van hozzá pofám, de bárki más is).

    Persze, elhinni sosem fogja senki, mert olyan ez, mint a kézműves bor, vagy mint Colombo felesége, hogy 1 ember tapasztalta-látta, más nem, annak az egynek marhajó, a többi meg azt mond róla, amit akar. Ilyen szempontból Colombo okos ember volt, hogy nem vált el az asszonytól, jól tudta, hogy elég, ha CSAK NEKI megfelelő az asszony, nem kell, hogy n+1 embernek legyen véleménye róla :)) De ez az emberi-pszichológiai vagy nem is tudom milyen megközelítés lényegében mindenről elmondható ami DIY és sajnos kellő mennyiségű kókányoló van ahhoz, hogy legitimitást adjon nemhogy a gyári motyóknak önmagában, de akár a millió feletti gyári kábeleknek. Meg valljuk be, ahogy egy bennfentes benzinkutas ismerősöm is elmondta, azért volt (itt-ott még ma is) 98-as benzin, hogy az igényesebb rétegnek is el lehessen adni ugyanazt a 95-öst, picit máshogy adalékolva, aminek vagy van hatása, vagy nincs, de ...

    .. profi marketingesek tudnának mesélni fogyasztói rétegekről, stb.

    Kurvajó volt a Cardas kábel, na. Úgy szóltak, mint denesdr kábelei, azok is kurvajók. Kár, hogy nem tudtam/tudom ugyanabban a rendszerben keresztbepróbálni őket, ki nyerne. :D

    Nyugat Afrika meg éhezik. :(((

    Szóval nálam a totál irracionalitás területe egy ilyen árcédula.

    6 méter Cardas és mondjuk a házra a nagy üvegre a zsaluzia között töprengve, biztos, hogy nem Cardas-oznék.

    Ha mocskosul tele lennék, én magam csinálnám a brahit és gyártanék kábelt, a Cardas-nak konkurrenciát adva. Nagyon kipróbálnám egyszer ezt a műfajt, járnék show-kra, hotelek, koktélok, nappal egy kis porhintés (a kábel jó, csak nem annyira, amit az ára mutat, ergo ezt meg kellene kicsit támogatnom a "mesével") :D + jöhet a kötögetős teszt (amit VoidXs mesélt), húúú de élvezném, nagyon ellennék. :D

    Aztán a halálos ágyamon, amikor ott áll mellettem valaki, és utolsó szavaim hallja, hacsak nincs érdekeltsége a cégben, ami azóta világcég lett, bevallanám suttogva, hogy "kamuuuuuuuuuu". Nem a kábel maga, hanem az ára :))

    POKE 16017,44 ..... SYS 2077

Új hozzászólás Aktív témák