Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • setup

    junior tag

    válasz dellfanboy #2688 üzenetére

    Nyilván lehetnék talpraesettebb. Igazad van. Csak amikor gyerek voltam én is megindultam a mindenhová is. És tipikusan ilyenkor törtét az meg velem a „vidékivel”, hogy a busz retkes ablakán át a közel semmit láttam kifelé a sötétben.
    A buszvezető egy sutyerák, aki nem is válaszol. Nem tudtam, hogy a megálló, amelyikben éppen megálltunk az melyik.
    Akkor túlmegyek, de visszafelé nincs megálló szemben az úton, mert a két buszmegálló nem egymással szemben épült ki. Akkor ott gyalog kerestem 10 percet gyalogolva mindkét irányba, hogy vajon hol a fenébe lehet felszállni a busza visszafelé.
    Rittig nyolcasával álltak a cigányok, azok ott néztek, hogy mit sétálgatok ott oda-vissza. Aztán a megállóban még negyed óra, mire jön valami.
    Akkor onnan nagy nehezen vissza.
    Ilyen órákig tartó szívás volt mindig gyerekként odajutni először BP-n, annak valami külső részén egy címre.
    Másodszorra már oké volt és lehet, hogy azóta valamit javult is, de ezek az emlékek így eszembe jutnak... és akkor az orrom előtt az ikon, amire csak rá kell kattintani, hogy el se kelljen indulni…
    Érted, és akkor még hideg is van. Ahogy elindulok az eső is elered, mert mikor, ha nem akkor? Tudom, hogy nem szép Kínából rendelni.
    Csak ez is most mi? Szerencsétlen kisgyerekek elzárják a csapot fogmosás közben abban az országban, ahol az ivóvíz fele elfolyik a földbe olyan állapotú a csővezetékrendszer, miközben a vezető ráírja a szomszédja nevére a fél országot.
    Értem én, hogy mentsük meg a bolygót, csak olyan szinten reménytelen ez gyerekek… Most az oviban elzárják a csapot. Jó, hát szuper.
    Mit lehet erre mondani? Itt lakunk a Dunától pár km-re és akkor most a csappal megmentjük a bolygót? Jó, hát remek, mentsük meg. Gondolatnak végül is szép. Mit mondjak? Nem mondok semmit. Más sem mond.
    De mind gondolunk valamit a dologról, aztán kattintunk az Ali-ra :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák