Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    válasz #75376384 #73190 üzenetére

    Már bocsi, de a világ legnagyobb hülyeségét írod le. Az, hogy nem játszok naponta órákat komolyan odafigyelve a játékkal 1 dolog, de véleményem lehet és ha valaki ebből él (de így sem érdekli a dolog) azzal kritikus vagyok. Ahogy többen is írták rank 25 -ös player is látja, hogy milyen hülyeségeket csináltak a mostani tornákon.
    Egyébként pedig több 100 (de lehet 1000 óra pro stream-en vagyok túl, tehát tudom hogy mit jelent a misplay és mi kell ahhoz, hogy valaki jó legyen).

    A te megközelítéseddel ha beülsz a moziba és látsz 1 irtózatosan sz.r 0 effort remake filmet akkor nem állíthatod meg, hogy sz.r, mert nem vagy sem filmkritikus sem rendező.

    A foci esetében sem mondhatod meg, hogy 1 forintot nem ér a magyar foci, mert nem vagy edző, vagy játékos. Értem, hát figyelj ilyen gondolkozással is lehet élni, csak sok értelme nincs.

    Azzal nem tudok vitatkozni, hogy néha rage-elek 1 sort a játékon (a saját hülyeségem miatt, mert túl komolyan veszem). Viszont az, hogy nem értek hozzá elég erős túlzás. :) Majd ha annyi időt fordítottál különböző profik / versenyek követésére mint én, majd akkor meghallgatom és foglalkozok a véleményeddel.

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

  • Chumlee

    senior tag

    válasz #75376384 #73190 üzenetére

    Mikor hogy esik , ha tudod milyen minőségben ír hsz-t akkor nem vagy köteles elolvasni ,de téma lezárva . A hsz-edből az a rész zavart ,hogy alacsony rankon lévő emberek nem tudnak/ rosszabbul játszanak . Holott csak lehet kevés lapja van az illetőnek (jelen esettben ez nem igaz h3liosnak van lapkészlete csak időt nem szán a játékra).

    Más rank 5 felett nem nagyon tudok haladni csak a megszokott Pirate Warriorral attól meg falra mászom . Őt lettek ?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák