Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imco

    őstag

    válasz Dzsolo #14345 üzenetére

    Több tévhitben is élsz és pontatlanok az infok!
    Milyen lap, milyen vinyó?
    Ha a monitor nem kapcsol be az ritkán függ össze a vinyóval.
    Milyen bios problémát irt?
    Win hibanapló mit irt?
    Miért a vinyó a rossz ezek alapján?
    Másik gépben a vinyó látszik?
    Sentinel mit mond rá?
    Csatlakozók, táp megfelelő?
    Az adatmentés nem feltétlen jár gari vesztéssel!!!
    Liksoft után szabadon: az a fontos adat amiről van biztonsági másolatunk! ;)

    Szerintem...

    Üdv! Imco

  • Dzsolo

    senior tag

    válasz Dzsolo #14354 üzenetére

    3 napig jó volt a gépem most újra előjött a probléma tegnap este kezdődött szokás szerint kifagyott a gép, újra indítottam ekkor még újraindult letöltöttem az Ashampoo HDD progit, megnéztem vele akkor az elérési idő 87% volt ezek után kb 30/c el újra kifagyott reset de már csak addig töltött be a gép ahol a BIOSba lehet belépni ott is lefagyott ezek után már a videokari sem kapcsolt be többet........ áramtalanitottam, ma reggel sem indult el de igazgattam kábeleleket átdugtam a winyót másik portra kb 6-7 ilyen szenvedés után beindult, megjelent a BIOS beállítás hibát jelző felirat nem tudtam gyorsan DEL-t nyomni ezért kifagyott másodjára nyomkodtam ezerrel ekkor meg fekete kijelző lett a vége majd 3szorra időben nyomtam elindult... állítgatott magán mikor betöltött a rendszer majd újra indítást kért, most itt tartok megint elindítottam az Ashampoo HDD progit már csak 79%-os az elérési ideje a winyomnak.... Megkerestem a számlát még garis de a Bird PC-nél vettem anno azok meg eltűntek helyette van ABinformatika gondolom elküldenek melegebb éghajlatra ha 7főn felhívom őket :(

    ezek szerint csak a winyo lesz a rossz nem? :W
    Ashampoo HDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák