Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz liksoft #7407 üzenetére

    gondoltam, hogy valami ilyesmi lesz a háttérben azért furcsállottam, hogy most újra előszedték. Nekem ez totál kimaradt valahogy, sőt most éppen a cavinton-t keresem, mert próbálom felidézni, hogy milyen gépem volt akko,r de teljes a zűrzavar, baccus full nem emlékszem :DDD Az xt, 286 zavaros, a 386DX40 meg utána a 486DX100 az tiszta, azokat nagyon szerettem, de hogy P 1-2-3-ban nekem milyen vasam volt, főleg, hogy milyen HDD fúú baccus teljesen összefolyik a benti gépekkel, pedig tutira volt mindhárom. Arra emlékszem, hogy egy 20Gigás quantum-om volt egy ideig otthon, ez tuti, asszem talán akkoriban lehetett, ezért maradhatott ki ez a jumperes dolog, de ez komoly most így hirtelen... tényleg tök elfelejtettem behhe, nahát, hmm :U arra emlékszem, hogy volt savage videom, meg az a voodoo kari amit hátul össze kellett kötni is beugrik, de szerintem az is még a 486-os időben volt, vagy várjál, a voodoo volt a p1-ben? fú hogy p1-2-3-ban mim volt meg mikor már lövésem sincs már, a következő tiszta emlékkép a nagy öröm, amikor a ki tudja hányadik cerka proci után végre le tudtam "nyúlni" bentről egy qrva 800-as P3-as procit... haaa, az izomkonfig a sok böjt után, hát igen... látszik mikor vettem először saját autót és kezdtem csajozni :DDD kb azt használtam otthon, amit bentről le tudtam nyúlni, mindig ilyen túlélő konfigjaim voltak Isten tudja honnan összehalászott videókkal :)) amúgy érdekes, hogy melóhelyen se futottam bele ebbe soha hüm-hüm, na mindegy, köszi az infót, jobb később, mint soha :R (a p3 meg nem volt régen, az "ZX" volt régen, uhuhúú neked volt még olyanod?)

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák