Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Celithrandi

    addikt

    válasz ledgeri #53980 üzenetére

    bocsi, de tényleg annyi inkompetens válasz érkezik minden csoportban hogy már a falramászok, nem akartalak letámadni. Nos alapvetően amikor a win települt nem voltak a gépben. Majd fel lettek "dugva", beállítottam a leállítási időket de nem kapcsolt le. Ekkor étnéztem a virtmemet és mindent, valamint a feladat kezelőben és hdd sentinelben is figyeltem hogy az adott winyókkal történik e bármi cselekmény ami miatt ébren maradnak de semmi. Biosban nem igen találtam semmit ami satára vonatkozik (gigabyte z690 ud) de még az alap AHCI beállítás sincs a biosban. Viszont arra gyanakszom, hogy valamiért az alaplap vagy az egyik giga program szól bele. Van pl egy olyan giga program, hogy easytune, ahol alapvetően a procit és a ramokat lehet win alól baszogatni. Itt pl ha a procit ECO modba rakom akkor úgy látom hogy lekapcsolja a winyókat (no nem a winben beállított idő után hanem 1-2 óra után). Viszont a giga programokban nem találtam semmi ami a wincsikre vonatkozna. A gépben pedig egész egyszerűen azért vannak winyók mert a gépben van rájuk szükség még akkor is ha mondjuk egy olyan winyóról van szó amin zenét tárolok és csak X naponta hallgatok róla valamit.

    i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4090, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, Lian Li LANCOOL III, LG 34GN850-B, Optoma UHZ66

Új hozzászólás Aktív témák