Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blacki

    tag

    válasz liksoft #24617 üzenetére

    Ma csinálok egy ilyet.
    Lemez -> Felület teszt -> Lemez felületének újrainicializálása! Megnézem mi lesz a teszt vége, majd esetleg belinkelem az eredményt tanulságnak. Nem tudom mi lesz a vége ,de most már érdekel. Ha más nem kizárja a rossz szektorokat.
    Köszi ma sokat tanultam! :R

    [ Szerkesztve ]

    Xbox360 gamertag: TrinityBlood05

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz liksoft #24617 üzenetére

    Szia liksoft!

    Nekem is hordozható HDD-vel van problémám, de ilyennel még nem találkoztam. Nagyon kiváncsi lennék a véleményedre.

    Van egy külső HDD-m, aminek az otthoni gépen mindig is volt valami baja. Eleinte csak az alvó módból nem volt hajlandó felébredni, majd Y USB kábel beszerzése után ez stabilizálódott, de az általános működés bizonytalan.

    Gépre dugva sokszor játssza azt, hogy kattog-kattog de nem pörög fel, ha fel is pörög, másolást indítva egy idő után megáll a folyamatjelző, és csak percenként egy .jpg kép sebességgel léptet, esetleg azt játssza, hogy lecsatlakozik a gépről, majd vissza. Ez utolsó esetben sokszor kapom azt az üzenetet, hogy a lemezt formázni kell. Úgy gondolom táp, vagy motor baja lehet.

    Sentinel 100/100as értéket ír ki.

    Ellenben: ma az irodai (HP Compaq) gépre dugva vígan működik, másol, tömörít, mindent bír, 20 perce nyúzom, és semmi baja.

    Elképzelhető (tudom, hogy minden elképzelhető, úgy értem, van-e rá komoly esély) az az eset, hogy az alaplapom (AsRock M3A785GM-LE/128M) 2 db hátsó csatlakozóról sem tud annyi energiát adni a merevlemeznek, hogy rendben működjön? Létezik, hogy egy alaplap két USB-ről sem üti meg a szabványt? A HDD egy Samsung M2 320 GB-os példány.

Új hozzászólás Aktív témák