Új hozzászólás Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz vepe #9152 üzenetére

    Fontos adatoknak célszerű fentartani egy passportot vagy valami hasonló megoldást
    ekkor nincs gáz ha beüt valami gikszer.
    Anno én is jártam már így.
    Valami féreg összekutyulta a tartalomjegyzéket, az akkori tudásom szerint a reinstallt választottam.

    Amivel biztosan nem ártasz a hdd nek, ha egy másik müködő rendszerre felteszed a get data back nevű progit, és végig futtatod, hátha talál valamit.
    Mivel ez csak olvas a hdd ről, így nem lesz gubanc, értelemszerüen egy másik hdd re mentsél majd.
    Egy jó pár hónapja, én is megszívtam a saját figyelmetlenségemnek köszönetően, felcseréltem 2 hdd ét, nem figyeltem oda, és a nem megfelelőre akartam a rendszert visszatenni image ből.

    No relative még idejében észrevettem a tévedést, rögtön kikapcsoltam, majd ezzel a progival az adatok 99 % át visszahoztam, egy film veszett el csupán.

    (#9153) mcclode
    Ha szar a tápod akkor ha nem is valódi bedsector lesz, de sérülhetnek az adatok, mert nincsenek meg a hdd üzemkörülményei.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák