Új hozzászólás Aktív témák

  • kapcs-ford

    őstag

    Leírom ide is a gondot, hátha valaki szakértőbbnek lesz ötlete...

    Új, nagyobb winyót raktam a gépbe és ghost-tal disktodisk.
    Van egy kis partíció a bootmagic-nek, 2 xp és egy logikai az adatoknak.
    Kb. 2-3nappal az üzembehelyezésre rá adatmásolás közben nagyon lelassúlt a rendszer (2-xp), az egérrel nagyon lassan lehetett dolgozni stb... nagyon lassú lett majd fagyi.
    Restart után chkdisk ami szintén nagyon lassan számolta fel majd a vége ez a képernyő lett.

    Defrag az ok!
    A winyó testprogija minden tesztjén átment!

    Vírusra vagy valami bogárra gyanakodtam ezért ismét ghost és lefuttatva pár dos-os nemdos-os antivírust és antibogarat semmit nem találtak.
    Ismét ghost.

    Teltek a hetek és ismét kezdett belassulni hirtelen, antivirus semmit nem talált. Restart majd chkdisk indítása a másik
    1-xp-partícióról , szinten eltelt vagy 1-2óra és az eredmény látszólag ok:

    Majd chkdisk a 2xp partíción:

    Az eredmény az lett hogy mikor boot-olna a 2xp-ről akkor dob egy kékhalált és újraindult, save-mode-ban sem ment sőt nem tudtam hozzáférni sehogy (hiren-dos-os fájkelezelőkkel sem) semmi sem olvasta a partíciót.

    Most újra ghost-oltam és jelenleg ok, csak ha újrabootolok akkor..

    Ghost etc.. esetében ha van egy lemez, rajta egy rész a bootmagicnek, 2 xp primary és egy logikai. Ha ebből lementem csak az 1ik xp-t egy image-be és ha utána leformatálom a lemezt és készítek egy logikait és csak egy primary-it és erre az image-et akkor az normális hogy nem boot-ol és a recov.cons. fixmbr parancsa se segít rajta?

    [ Szerkesztve ]

    Aláírás

Új hozzászólás Aktív témák