Új hozzászólás Aktív témák

  • kalap12

    tag

    Remélem nem robbanok fel! : Vettem még egy 2 terrás wd-t, faternak átmásolom a film winyómat egy az egyben, a helyzet a következő, ott xp van még itt win 7, az xp érdekes módon de szerencsére látta a 2 terrásat, felismerte adtam neki betűjelet megformáztam. Áthozom ide a gépemre win 7-re, hogy elkezdjem másolni a filmeket, erre nem látja illetve azt mondja valami gtp vagy dinamikus lemez importálása és utána látta, mondom oké, biztos..na már most elkezdtem másolni a 2 terra filmet, kemény 9 órás becsült időt ír el lesz vele nem baj ez van, és itt jön a lényeg: Ha átviszem majd megint az xp-s gépre, remélem a win 7 nem rak le valami " kódot" vagy jelet a winyóra másolás után vagy gép kikapcsoláskor, magyarul ha átvisze, apám gépére nem kezd el nekem ilyeneket kiirni ott is mint it a win 7 alatt, hogy importálás meg stb. mert volt már egyszer pár éve hasonló havernál és ott ipmortálás és FORMÁZÁS után engedte csak a rohadt oprendszer látni a winyót, tehát win 7-től viszem át a winyót nemsokára xp-sre apám gépére, remélem egyből fogja látni! Mert ott formáztam meg azon a legelején, de itt a win 7 meg beimportálási baromsággal fogadott...help..! :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák