Új hozzászólás Aktív témák

  • Stevee83

    aktív tag

    Anno kb 1 éve vettem egy Kingmax 320gb-os külső winchestert. Particionáltam. Volt egy gyári partíció ahhoz nem nyúltam és csináltam 2 másikat. Az egyikek a HDD lévő SecureDriveEx2_1_06_03_KINGMAX programmal "titkosítottam" (ennek a programnak a feltelepítése után, ha elindítottam, kijött egy bejelentkező ablak ahol felhasználónév és jelszó segítségével tudtam láthatóvá tenni a 2. partíciót) Rég nem használtam azt a partíciót, ma akartam róla leszedni az adatokat de a programot nem lehet telepíteni, elkezdi de amikor ki kellene választani hogy válasszon lemezt akkor ott nincs választható opció.... magyarul nem férek hozzá ahhoz a partícióhoz enélkül a program nélkül. Letöltöttem újra, de semmi!!!

    Úgyan az az oprencer van a gépen, mint amivel megvettem.. talán 2szer lett újra telepítve de úgyan az Windows 7 Home Premium 64bit.... remélem valaki tud erre megoldást, mert elég fontos dolgaim vannak rejtve és jelenleg sajnos nincs pénzem adatmentő céget megbízní ezzel,,, és remélem házilag is orvosolható a hiba...
    minden segítséget előre köszönök!!

    Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

Új hozzászólás Aktív témák