Új hozzászólás Aktív témák

  • pilsner

    aktív tag

    válasz whisperity #19894 üzenetére

    Az rendben van, hogy hamarabb merül vele az akku, csodát nem várok, csak azt hogy működjön. Nem hallottam még ilyen esetről, hogy külső hdd nem működne rendesen. A problémám az az, hogy rádugva látszólag jól működik, olvasható/írható, csak egyszer fogja magát, és többé nem az. Ilyenkor az ablakot sem lehet bezárni, amiben meg van nyitva a meghajtó, tegnap már odáig jutottam, hogy az explorer.exe lelövése sem oldotta meg a problémát, arról nem is beszélve, hogy ilyenkor nem lehet biztonságosan eltávolítani az eszközt. Ha kihúzom, mint a barom, akkor meg újbóli csatlakoztatásnál a "lemezt meg kell formálni" üzenet fogad.
    Nem adtak hozzá Y-kábelt, ebből is gondolom, hogy működnie kellene, de persze lehet, hogy nem ennyire gondosak. Megy vissza gariba, ha hibás, remélem kicserélik, ha meg "ez ilyen", akkor nagyon remélem, hogy az árát visszatérítik (benne vagyok még a 8 napban). Nekem ez így nem kell. Több vele a szívás, mint a haszon - az első napi 10Gb adatveszteségről nem is beszélve.

    www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

Új hozzászólás Aktív témák