Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    lenne kis problémám, amit otthon meg akarok ma oldani:

    vettem tegnap egy tunert... egyedül annyi gondom van, hogy szerintem a vinyóm sata csatija lecsúszkál... amikor összeraktam a gépet, utána nem látta az eszközt... szétkaptam, megigazítottam a csatit és ment 5-6 órán át gond nélkül... most reggel meg elkezdett szórakozni a gép, hogy időnként elveszíti a vinyó a "fonalat"... és a led ütemesen morzézik, de a samu jellegzetes zümmögő hangja elmarad (ami pl olvasás/íráskor megvan) később meg elkezd olvasni ezerrel, ahogy kell... kicsit zavar... ha nincs más, az adattároló vinyóm berakom a helyére, mert 3év garis a samu és még van ebből fél év... most dögöljön meg inkább, ha akar... :) chkdsk-et is lefuttattam, de nem talált problémát... szerintem nem a vinyó lehet a ludas, hanem az a rohadt kábel... csak ezt nem szeretem ebben a rohadt sata csatlakozóban... :(

    csináljak valami smart checket még vagy mit ajánlotok? esetleg ne szórakozzak, hanem mentsek mindent a kicsi vinyóra?

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák