Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz PuMbA #6944 üzenetére

    Jelenleg 1 hónapja már XP-n vagyok, Pl. hiába van XP mód, meg mindenféle kompatibilitási beállítás, Win7-en képtelenség elindítani a settlers4 pályaszerkesztőjét. Amellett, van bent neki pendrive redyboostnak, van 2G ramom, gyors proci, de nem érzem kellően dinamikusnak. Indulási idő kb. azonos XP-mmel, XP-n a leállítás nem tart tovább 2 másodpercnél, W7-en sokkal hosszabb idő. Meg megszoktam, valamint minden részen belenyúltam XP-m kialakításába, így minden kézenfekvő helyen van. W7-en ez még hosszú folyamat lenne.

    Majd akkor megyek vissza aktívan W7-re, ha lesz rendes DX11-es radeonom (talán egy 5670, ha majd nem lesz túlárazva, vagy egy 5750...), meg kijön az új alien játék. Bár igaz, XP-n meg egyfolytában gondom van a kép beállításával 1360*768-ban, már rájöttem, akkor megy a scaling, ha a GPU scaling opció ki van kapcsolva.

    atesss: Cseréljetek alaplapot, itt mifelénk a Pécsi vásárban 500-1000Ft-ért akármilyen P3 lapot lehet venni.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák