Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gorbep

    senior tag

    válasz Alien! #33754 üzenetére

    Nálam Dmitri megy integrált Intel GPU-val... i7-6700.. viszont 100%-ra lefogja a CPU-t...

    SDD csere és RAM bővítés betett neki! Azt mondta túl sokat változott a gép, licenc nem jó... HW vissza, licenc le, Hw újra bele.. ha már úgyis le lett licencelve, akkor feltettem a honnlapon lévő 5.0.0-t... MPC-HC x64, Sync renderer .... fagy, fekete kép... 3.0.0.1 vissza... licence nem jó... 5.0.0.0 vissza,licenc le, 3.0.0.1 licenc fel... ez egy agyrém, elég sok életet megevett... legalább engedné demó módban próbálgatni... :(

    Más:
    Ha jól látom a SVP Avisynth alapú... miért fizettek érte??? Az Avisynt ingyenes... Dmitri mellet én néha azt használom ezzel a scrypt-tel, egész jó, alig rosszabb mint a Dmitri:

    SetMemoryMax(5120)
    SetMTMode(5,8)
    ffdShow_source()
    SetMTMode(2)
    super=MSuper(pel=1, hpad=0, vpad=0)
    backward_1=MAnalyse(super, chroma=false, isb=true, blksize=16, blksizev=16, searchparam=3, plevel=0, search=3, badrange=(-24))
    forward_1=MAnalyse(super, chroma=false, isb=false, blksize=16, blksizev=16, searchparam=3, plevel=0, search=3, badrange=(-24))
    backward_2 = MRecalculate(super, chroma=false, backward_1, blksize=8, blksizev=8, searchparam=0, search=3)
    forward_2 = MRecalculate(super, chroma=false, forward_1, blksize=8, blksizev=8, searchparam=0, search=3)
    MBlockFps(super, backward_2, forward_2, num=60, den=1, mode=0)
    SetMTMode(1)
    GetMTMode(false) > 0 ? distributor() : last

    A Dmitri 5.0.0-t milyen konfiggal hogyan használod?
    MPC-HC x64... lehet a Sync rendererrel nem kompatilbilis? Én nem tudtam életet lehelni bele... mondjuk nem is sokat próbáltam...

    [ Szerkesztve ]

    - Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

Új hozzászólás Aktív témák