Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    válasz Yodamest #32348 üzenetére

    Én annyira rühellem a LED TVk háttérvilágítását meg azok folyamatos dimmelődését, dolgok auráját, hogy várom már mikor tudok venni OLED-et. A baj, hogy nem láttam még élesben sötét szobában, faszán beállítva ilyet, így csak az elmondásokból és tesztekből tudok dolgokat. Nyilván egy bolti szarrávilágított, csutkára túltolt képbeállítású helyzet semmit nem jelent, hogy bármit levonhattam volna belőle.

    MÁS!

    Tesóm hozott nekem ünnepekre egy ZIDOO Z1000 Pro lejátszót tesztelgetni, nemrég vette. Azt kell mondjam, hogy PCn a filmnézés egy büdös rakás .@r ahhoz képest amit ez a cucc tud. Felhasználóbarát gyors, látványos, részletes beállítások (HDR tulajdonságokat is), mindent IS kezel, mindennel is irányíthatod (az különösen tetszett, hogy telóval is buzerálható). Zenék hallgatására is kitűnő, talán jobb hangja is van mint a desktop Foobaros megoldás (de ez nem megerősített).
    Egyedül annyi negatívumot tudnék mondani róla, hogy a távberhelő háttérvilágítása végtelenül bolond egy megoldás, ugyanis a többi közé van elrejtve a dedikált gomb, aztán az se permanens, hanem gombnyomásra ég 4mp-et, majd kialszik.

    [ Szerkesztve ]

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák