Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaben92

    őstag

    válasz golyós #27735 üzenetére

    Akkor fussunk neki mégegyszer. Ahhoz, hogy filmet nézz nem kell 257k-t elköltened, csak 60-at, a PLEX-et pedig futtatod gépen és kész. Egy normális médialejátszó megér ennyit. Az, hogy a 150.000Ft-os TV mellé kell egy ilyen, nem meglepő. Nálam a 350k-s mellett van, mert az se alkalmas normális filmezésre. De ha nem paráztam volna az OLED-től és megveszem az 600k-s LG-t amellé is kell médialejátszó, szóval lényegében mindegy. Két külön eszköz a TV és a médialejátszó, ha normálisan akarsz filmezni, le kell nyelni, hogy mindkettőre szükség van, még akkor is ha az embernek a legdrágább TV-je van otthon ami létezik. (Az már csak hab a tortán, hogy még úgy is médialejátszó mellett döntöttem, hogy van itthon ONE X és PS4 Pro, amik elvileg szintén kezelnek elég sok formátumot, bár sose próbáltam.)

    Az, hogy én NAS-t is használok az egy egyéni döntés, mert asztali gépem nincs, laptopba pedig egyrészt nem is tudtam volna 6TB tárhelyet belerakni, másrészt így ha elviszem a gépet, barátnőm akkor is tud filmezni itthon. Szóval a 257k az a filmnézés + 6TB olyan tárhely amit elérek minden eszközzel itthon. Nem kötelező a NAS, csak engem ha kényelmi dolgokról van szó nem nagyon tud foglalkoztatni mennyi pénzt b.szok el valamire ha az jó. Így, hogy van itthon NAS, nem kell bekapcsolnom sem a laptopot ha filmezni szeretnék.

    If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

Új hozzászólás Aktív témák